Marketing Specialist (Miskolc)

Miskolci irodánkba, teljes munkaidőre keresünk számlaképes kollégát marketing területre.

A Travelking utazási portál Csehországban indult és 10 éves fennállása óta Szlovákiába, Lengyelországba és Magyarországra is kibővítette szolgáltatásainak kínálatát. Az elmúlt években nem csak új piacainkkal bővültünk, de egyesültünk a német TravelCircus szállásokat és utazási élményeket kínáló oldallal is. Jelenleg 10 európai országba kínálunk utazási ajánlatokat és bővülő csapatunkba keresünk kompetens munkatársat.

Érdekel a marketing és a szövegírás világa? Igazi Social media expert vagy és szívesen dolgozol egy nemzetközi csapatban? Kedveled az utazást és az írást? Csatlakozz a több mint 50 fős nemzetközi csapatunkhoz, és dolgozz velünk miskolci irodánkban.

MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

  • Szövegírás, tartalomgyártás és fordítás (webes tartalmak, közösségi felületek)
  • Tartalomstratégiák előkészítése
  • Social media felületek kezelése (Facebook, Instagram)
  • Grafikai programokkal való munka
  • A közösségi média tevékenység értékelése
  • A marketing és copywriting osztályunkkal való kommunikáció (tanulási lehetőség a piac szakértőitől)

KÖVETELMÉNYEK:

  • Korábbi szövegírói tapasztalat
  • Tapasztalat a közösségi média menedzselésében
  • Tökéletes magyar nyelvtani tudás, részletorientáltság
  • Kreativitás, új ötletek és gondolatok bevetésének képessége
  • Érzék a jó szövegekhez és a minőségi grafikai eredményekhez
  • Önállóság, szorgalom és felelősségtudat
  • Legkevesebb B2-es szintű angol nyelvismeret (aktív)
  • Teljes munkaidő Miskolci irodánkban
  • Számlaképesség

ELŐNYT JELENTŐ KÉPESSÉGEK:

  • Keresőmotor optimalizálási (SEO) ismerek és gyakorlat
  • Analitikai képesség, marketing eredmények elemzésének képessége
  • Korábbi tapasztalat influencer együttműködések lebonyolításában
  • Korábbi tapasztalat marketing kampányok összeállításában, kivitelezésében és mérésében
  • Korábbi tapasztalat blogíróként, tartalomgyártóként, szerkesztőként
  • Képszerkesztési tapasztalat (pl. Photoshop, Lightroom, Canva vagy más képszerkesztési alkalmazás)

Ezek a képességek a későbbi előmeneteledben segíthetnek, illetve meghatározni, a jövőben milyen területre képezhetünk tovább.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szuper csapat, Miskolc belvárosában lévő irodánkban
  • Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet (központi irodánk Brnoban és Berlinben van, így a kollégáink nagy része cseh és német)
  • Tartalom iránti felelősség a teljes projektben
  • Külföldi tréningek és utazási lehetőség
  • Előrehaladási lehetőség karrier szempontból

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezésedhez töltsd ki az alábbi űrlapot.

Elfelejtette jelszavát?

Kérjen újat!

A közösségi oldalán keresztül is bejelentkezhet:

Facebook vagy Google fiókkal való regisztrációm kapcsán kijelentem, hogy elfogadom a Felhasználási feltételeket és elolvastam az Adatvédelmi szabályzatot..

Regisztrálni szeretnék

Szeretne Facebook vagy Google fiókkal regisztrálni?

Ne aggódjon, csak adja meg e-mail címét, ahova küldünk egy hivatkozást, így megadhat egy újat.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet