Oblíbené 0
Még nincsenek kedvenc ajánlatai.
  • Bármikor visszatérhet a mentett ajánlatokhoz
  • Egy helyen megtalálhatja kedvenc ajánlatait
  • Értesítéseket kaphat az ajánlatok változásairól

Hévíz: Üdülés a Majerik Hotel ***-ben reggelivel és pihenőkerttel 100 m-re a tófürdőtől

9 / 10 (16 értékelés)
Erzsébet Királyné u. 9, Hévíz, Magyarország (Mutatás térképen)
Hévíz: Üdülés a Majerik Hotel ***-ben reggelivel és pihenőkerttel 100 m-re a tófürdőtől
Szobák, Majerik Hotel ***, Hévíz, Magyarország
Étterem, Majerik Hotel ***, Hévíz, Magyarország
Étterem, Majerik Hotel ***, Hévíz, Magyarország

A tartózkodás időpontjának lemondása INGYENES. (További információ)

32 900 Ft-tól

Irány a Hotel Majerik ***, ami mindössze 100 méterre a Hévízi Termál-tótól, a város központjában található. Legyen része egy különleges pihenésben! Kényelmes erkélyes szobák, ízletes büféreggeli, valamint egy nagyszerű pihenőkert várja Önt a szálláshelyen. Felár ellenében pedig igénybe veheti a wellness-kezelések egyikét.


Csomagtartalom

Szállás:

  • Szállás két fő részére egy kétágyas szobában a Hotel Majerik ***-ben

Ellátás:

  • Büféreggeli a teljes tartózkodás alatt két fő részére

Szolgáltatások:

  • Belépés a pihenőkertbe két fő részére
  • Ingyenes WiFi
  • A csomag árában foglalt vagy azon túli kezelések igénybevétele esetén kérjük, legalább egy héttel az utazása előtt foglaljon időpontot e-mailben vagy telefonon a recepción.
  • Foglaljon dátummal (online foglalás)
    • Az online foglaláskor kötelező foglalási dátumot kiválasztani a csomagvásárláskor. Válassza ki a kívánt csomagváltozatot, és a „Dátum kiválasztása” gombbal jelölje meg a kívánt foglalási dátumot.
    • A megrendelés kifizetése után kap egy azonosítószámot a foglalás dátumával (nem kell külön kapcsolatba lépni a szállodával). Bejelentkezéskor be kell mutatnia a nyomtatott utalványt.
  • Foglaljon dátum nélkül (Nyitott csomag)
    • Miután megvásárolta a csomagot, foglaljon dátumot a szálláshelyen (info@majerikhotel.hu, +36 20 298 7006). A csomag azonosító szám kötelező a foglaláshoz. Érkezés csak érvényes foglalással lehetséges, érkezéskor pedig a nyomtatott csomagot be kell mutatni.
    • A foglalást a saját ügyfélfiókjában, a megrendelésnél hozhatja létre itt.


  • Az utalvány nem használható fel 2026.07.28. - 2026.07.31. és 2026.08.18. - 2026.08.23. között.

  • 2021.09.01-től minden magyarországi szállodába látogatónak fényképes igazolvány (útlevél / személyi igazolvány / jogosítvány) bemutatása szükséges bejelentkezéskor. Ezt az időpontot követően korhatár nélküli személyi igazolvány bemutatásának kötelezettsége lesz mindenki számára. Kérjük, utazás előtt ellenőrizze, hogy minden utas rendelkezik-e ilyen kártyával, és az érvényes-e. További információkat itt talál: www.vizainfo.hu.

    1. augusztus 1-jétől, a vonatkozó kormányrendelet alapján hazánkban tilos a 14 év alatti gyermekek számára a fürdők gyógymedencéinek használata. Kérjük ellenőrizze, hogy a választott fürdőbe a gyermekek beléphetnek-e, és ha igen, mely medencéket használhatják.
  • Gyermekeknek 2,9 éves korig ingyenes - pótágyon, reggelivel.
  • Gyermekeknek 11,9 éves korig 6 250 Ft/éj - pótágyon, reggelivel.
  • Gyermekeknek 17,9 éves korig 9 000 Ft/éj - pótágyon, reggelivel.
  • 18 év feletti személynek 9 000 Ft/éj - pótágyon, reggelivel.
  • Bizonyos, a Travelking ajánlatában nem szereplő felárak és a helyi idegenforgalmi adó helyben fizetendő.

  • Lehetőség masszázs és egyéb eljárások vásárlására a szálloda árlistája szerint.

  • A csomag a vásárlástól számított 14 napon belül lemondható, amennyiben az időpontfoglalás még nem történt meg.

  • A foglalás a tartózkodás megkezdése előtt 3 napig lemondható. Lemondás esetén a teljes összeg jóváírásra kerül hűségpontok formájában. A lemondást a felhasználói fiókjában itt végezheti el.

Ingyenes lemondás

Ingyenes lemondás

  • A foglalás a tartózkodás megkezdése előtt 3 napig lemondható. Lemondás esetén a teljes összeg jóváírásra kerül hűségpontok formájában. Ez nem vonatkozik a Last Minute és First Minute ajánlatokra.

A Hotel Majerik *** Hévíz központjában található, mindössze 400 méterre a híres termál-tótól. Fedezze fel a festői történelmi városközpontot sétányával, majd látogasson el a Hévízi Termelői Piac-ra, amely a tudatos vásárlóknak kínál minőségi és vegyszermentes termékeket. Fedezze fel a dombtetőn trónoló fehér és égszínkék színű Szentlélek-templomot is.

A közelben lévő Keszthelyen (6 km) meglátogathatja a gyönyörű Festetics-kastélyt vagy a számos érdekes múzeum egyikét. A Balaton partja mindössze 7 km-re található. Tökéletes kikapcsolódás lehet párok számára egy romantikus hajókázás a Balatonon. Akár gyalog vagy kerékpárral is felfedezheti a Balaton-felvidék szépségeit a rengeteg túra- és kerékpárútvonalnak köszönhetően, Népszerű célpontok közé tartozik a Sümegi vár (25,7 km), a Kis-Balaton Tájvédelmi Körzet (23 km) valamint a Tihanyi-félsziget (65 km) is.

A magyar és nemzetközi konyha különlegességeivel várják Önt. Reggel bőséges büféreggelivel indíthatja a napot a szálloda éttermében. Este pedig ízletes vacsorát szolgálnak fel. Ha szeretne egy italt, látogassa meg a lobbibárt.

Pihenjen a szálloda szaunájában, vagy válasszon a masszázsok, valamint a kozmetikai és gyógykezelések széles kínálatából.

A szállodában felár ellenében van lehetősége kerékpár bérlésére, így ideálisak a feltételek a kerékpártúrákhoz.


SZ19000957 - Hotel

Majerik Hotel ***

Cím:

Majerik Hotel ***
Erzsébet Királyné u. 9
Hévíz, Magyarország
Még több a szállodáról

A szálláshely üzemeltetője:
Majerik Hotel Kft. Cégjegyzékszám: 20-9-077665

Elérhetőségeink:

Tel.: +36 46 463 422
E-mail: info@travelking.hu
Bejelentkezés: 13:00 - 20:00
Kijelentkezés: 11:00-ig

Háziállat 5 000 Ft/éj ellenében bevihető
Parkolás 2 000 Ft/éj

Szálláshely szolgáltatásai

Kártyás fizetés lehetséges
Ingyenes WiFi
Szauna
Extra szolgáltatások
Étterem
Kerékpárkölcsönző
Konferencia terem
Minibár
Hajszárító

A szálláshely környéke

Távolság a központtól 0,6 km
Távolság a tótól 0,4 km
Busz megálló 0,6 km
Aquapark 7,6 km

Vendégvélemények
9 / 10 nagyon jó (16 értékelés)

Mutasd mindegyiket
Személyzet 9,5
A szállás felszereltsége 8,5
A szállás elhelyezkedése 9,8
Ellátás 8,9
Szállodai szolgáltatások 8,8
Cseh Ivan B. Az értékelés létrehozva: 9. 9. 2025 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
9/10

Bár 2 pótágyat rendeltünk, egy kis kanapéágy volt a szobában, csak egy lepedővel és egy takaróval. Přestože jsme měli objednány 2 přistýlky, v pokoji byl malý rozkládací gauč pouze s jedním povlečením a přikrývkou.

Cseh Monika K. Az értékelés létrehozva: 4. 11. 2024 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
8/10

a szálloda megfelelt a minősítésnek (3 csillag) -belsőben lenne szükség egy kis felújítás (pl. csaptelepek) , személyzet kedves és segítőkész, tó a közelben, reggeli büfé , mindenből bőségesen és folyamatosan feltöltve, de a probléma az étkező elrendezése volt , sütemények, tányérok/poharak és italok egy kupacban , így még ha pár ember is volt az étkezőben mindig sorban állt a kávéért vagy csak egy tányérért , és ha az egész buszos túrával találkoztál az étkezőben lehetetlen volt 3/4 órán belül kávét kapni , biztosan segített volna , ha a kávé/tea és italautomatát az étkező egy másik sarkába helyezik ... hotel odpovídal hodnocení (3 hvězdy) -interiér by potřeboval trochu rekonstrukce(např. vodovodní baterie) , personál milý a ochotný, jezero blízko, snídaňový bufet , všeho dostatek a průběžně doplňován, problém byl ale v uspořádání jídelny ,pečivo, talířky/sklenice a nápoje na jedné hromadě , takže i v případě pár lidí v jídelně byla pořád fronta na kávu nebo jen pro talířek, a pokud jste potkali v jídelně celý autobusový zájezd nebylo možné se dostat ke kávě během 3/4 hodiny, určitě by pomohlo umístění automatu na kávu/čaj a nápojů do jiného koutu jídelny ...

Cseh Radek V. Az értékelés létrehozva: 29. 10. 2024 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
8/10

Olyan, mint egy retro hotel. De másrészt a szállás megfelelt az árnak. Összességében mindent jól értékelek. Takovej retro “hotel”. Ale na druhou stranu, ubytování odpovídalo ceně. Celkově vše hodnotím dobře.

Utazási tippek

Hévízi Tófürdő

Hévízi Tófürdő

A világ legnagyobb természetes termálfürdője Hévízi tó. Magyarország számos gyönyörű gyógyfürdőt és tavat kínál kikapcsolódásra, ám a Hévíz-tó egyedülálló. A tó természetvédelmi területen található, Hévíz városának területén, amely csupán néhány kilométerre fekszik a Balatontól. Hévíz kisváros, ám biztosan nem lesz kissebb élmény az itt töltött idő a nagyobb és luxus fürdővárosokhoz képest. A gyógyfürdő gyönyörű wellness-kertekkel és egyéb wellness-látnivalókkal büszkélkedhet.

Nyáron a tó hőmérséklete 38 ºC-ra emelkedik, és még az év leghidegebb napjain is 22 -⁠ 24 ºC hőmérsékletű a víz, ezért egész évben látogatható. A gyógyvíz 38 méteres mélységből folyik, és ásványi anyagokban gazdag. A természetes tartalmú ásványi keverékek puhítják a bőrt, enyhítik a fájdalmat, jól kezelik a gyulladást és erősítik a porcok rugalmasságát. Ez az egyik oka annak, hogy a helyi gyógyvíz a legjobb a reumatikus problémák és a mozgásszervi rendszer problémáinak kezelésére. A legkülönlegesebb a vízben, hogy kis mennyiségben radont tartalmaz amely lassan bejut az emberi testbe, és serkenti a hormontermelést és segíti az idegrendszer jobb működését.

A Hévíz-tó meglátogatása után ezeket is fedezze fel:

  • Történelmi mozi, amelyben 3D-ben is vetítenek
  • Rákóczi utca, ahol található egy ivóvíz-szökőkút
  • Szentlélek-templom (Szentléleki templom), amelyet 1999-ben készítettek el. Modern megjelenése ellenére számos neogótikus elem található benne.
  • Egregy északi része szőlőültetvényekkel és borkóstolókkal
Távolság a szállodától
541 m (Mutatás térképen)

Hasonló ajánlatok a környéken

Gyakran ismételt kérdések

A(z) Majerik Hotel *** átlagos értékelése 9/5. A vendégek a következőket dicsérik leginkább: A szállás elhelyezkedése, Személyzet, Ellátás
  • Büfreggeli
  • Hévíz központjában
  • Pihenőkert a szállodában
  • 100 m-re a termál tótól
  • Wellness-kezelések
Nem, ez a szálláshely sajnos nem rendelkezik szabad szobákkal a következő hétvégére.
Majerik Hotel *** többféle lehetőséget kínál az itt tartózkodásra - 32 900 Ft -tól
Igen, erre a szálláshelyre online is foglalhat.
Bejelentkezés: 13:00 - 20:00, Kijelentkezés: 11:00-ig
Igen, 5 000 Ft/éj ellenében bevihető
2 000 Ft/éj
Nem, ez a szálláshely nem rendelkezik medencével.
Igen, a szálláshelyen a következő lehetőségek adottak: Szauna, Extra szolgáltatások.
A szállás 20 km-es körzetében a következő látnivalókat találhatja: Hévíz városa, Zalaszántói béke sztúpa, Szépkilátó, Western park, Nemesvita, Balatonszentgyörgy
Fel
9 / 10 nagyon jó
Személyzet 9,5
A szállás felszereltsége 8,5
A szállás elhelyezkedése 9,8
Ellátás 8,9
Szállodai szolgáltatások 8,8

Értékelések összesen 16