Oblíbené 0
Még nincsenek kedvenc ajánlatai.
  • Bármikor visszatérhet a mentett ajánlatokhoz
  • Egy helyen megtalálhatja kedvenc ajánlatait
  • Értesítéseket kaphat az ajánlatok változásairól

Pihenés Hallstatt közelében az Appartementhotel Dachsteinblickben reggelivel és korlátlan wellnessel

8,8 / 10 (12 értékelés)
Unterjoch 38, Bad Goisern, Ausztria (Mutatás térképen)
Pihenés Hallstatt közelében az Appartementhotel Dachsteinblickben reggelivel és korlátlan wellnessel
Szobák, Appartementhotel Dachsteinblick, Ausztria
Étterem, Appartementhotel Dachsteinblick, Ausztria
Wellness, Appartementhotel Dachsteinblick, Ausztria
Személyesen ellenőrzött

A tartózkodás időpontjának módosítása és lemondása INGYENES. (További információ)

145 990 Ft-tól

Válassza a Hallstatt mesebeli városának közelében épült Appartementhotel Dachsteinblickbe szóló utalványunkat és élvezze a korlátlan wellness előnyeit, illetve a káprázatos kilátást az alpesi hegyekre. Pihenése a bőséges reggelivel és az UNESCO világörökség emlékhelyeinek felfedezésével válhat még különlegesebbé.


Csomagtartalom

Szállás:

  • Szállás két fő részére a "Waldblick" apartmanban az Appartementhotel Dachsteinblickben

Ellátás:

  • Felszolgált reggeli két fő részére a teljes tartózkodás alatt

Szolgáltatások:

  • Korlátlan belépés a wellnessrészlegbe két fő részére
    • Beltéri medence, finn szauna
    • Relaxációs szoba és napozóterasz
  • Sítároló
  • Ingyenes parkolás és WiFi
  • Gyermekekkel vagy kisállatokkal való tartózkodás csak a szálláshellyel történő előzetes egyeztetés alapján lehetséges.
  • A csomag árában foglalt vagy azon túli kezelések igénybevétele esetén kérjük, legalább egy héttel az utazása előtt foglaljon időpontot e-mailben vagy telefonon a recepción.
  • Foglaljon dátummal (online foglalás)
    • Az online foglaláskor kötelező foglalási dátumot kiválasztani a csomagvásárláskor. Válassza ki a kívánt csomagváltozatot, és a „Dátum kiválasztása” gombbal jelölje meg a kívánt foglalási dátumot.
    • A megrendelés kifizetése után kap egy azonosítószámot a foglalás dátumával (nem kell külön kapcsolatba lépni a szállodával). Bejelentkezéskor be kell mutatnia a nyomtatott utalványt.
  • Foglaljon dátum nélkül (Nyitott csomag)
    • A foglalás kizárólag a Travelking ügyfélszolgálatán keresztül lehetséges: az info@travelking.hu e-mail címen, vagy a +36 46 463 422 telefonszámon.
    • A foglaláskor minden, az utalványhoz kapcsolódó felár is fizetendő. További információkat az ajánlat felárakra vonatkozó részében talál.


  • Az utalvány nem használható fel 2026.07.17. - 2026.07.18. között.

  • Gyermekeknek 4,9 éves korig ingyenes - gyerekágyon, reggelivel és wellness használattal.
  • Gyermekeknek 17,9 éves korig 55 €/éj - pótágyon, reggelivel és wellness használattal.
  • 18 év feletti személynek 55 €/éj - pótágyon, reggelivel és wellness használattal.
  • Bizonyos, a Travelking ajánlatában nem szereplő felárak és a helyi idegenforgalmi adó helyben fizetendő.

  • Szezonális felár (2026. 05. 14 - 2026. 09. 05) - 20 €/szoba/éjszaka.

  • A csomag a vásárlástól számított 14 napon belül lemondható, amennyiben az időpontfoglalás még nem történt meg.

  • Amennyiben az utazás dátuma már lefoglalásra került, úgy a tartózkodás megkezdése előtti 14. napig ingyenesen módosíthatja azt.

  • A foglalás a tartózkodás megkezdése előtt 14 napig lemondható. Lemondás esetén a teljes összeg jóváírásra kerül hűségpontok formájában.

  • A foglalás dátumának módosítása ügyében kérjük lépjen kapcsolatba a szálláshellyel: alpenhotel@ruperti-hotels.de, 0049 8654 48830 vagy ügyfélszolgálatunkkal.

INGYENES módosítás és lemondás

INGYENES módosítás és lemondás

  • A foglalás a tartózkodás megkezdése előtt 14 napig ingyenesen módosítható.
  • A foglalás a tartózkodás megkezdése előtt 14 napig lemondható. Lemondás esetén a teljes összeg jóváírásra kerül hűségpontok formájában.

Az Appartementhotel Dachsteinblick egy kis dombon helyezkedik el, az ausztriai fürdőváros, Bad Goisern felett. Látogasson el a gyönyörű Salzkammergut régióba, ahol császárok és királyok is nyaraltak. Bad Goisern a kerékpárosok valóságos paradicsoma, és szerencsére számos hegyi kerékpárút indul közvetlenül a szállodától is.

A környék legnagyobb látványossága az UNESCO listán is helyet foglaló Hallstatti-tó, amely a környező hegyek ölelésében lélegzetelállító látványt nyújt. Hallstattól mindössze 10 km-re található egy másik csodálatos hangulatú császárváros, Bad Ischl amely történelmi utcácskákkal várja, valamint nem messze tőle a mesébe illő Wolfgangsee tó.

A környező hegyek mellett a Sneröserlwand vagy Jochwand sziklaalakzatok környéke mindenképpen megér egy kirándulást. Jó időben megmártózhat a Bad Goisernben található nyilvános fürdőhelyek egyikében. Télen pedig a közeli síterepeken - például a hatalmas Skiregion Dachstein West, a Winterpark Postalm, vagy a Karkogel Ski- & Rodelberg sípálya-rendszereken élvezheti a lesiklást.

Minden nap gazdag reggeliben lehet része házi készítésű termékekkel, például felvágottakkal, péksüteményekkel, sajtokkal és egyéb finomságokkal.

Néha szükség van a pihenésre és a regenerálódásra, ezért érdemes ellátogatnia az Appartementhotel Dachsteinblick wellnessrészlegébe is, amely beltéri medencével, finn szaunával és hegyvidéki stílusú relaxációs szobával várja a feltöltődni vágyókat. Ráadásul a wellnessrészleg panorámaablakaiból csodás kilátás nyílik a gleccseres Dachstein-hegységre is.

Appartementhotel Dachsteinblick

Cím:

Appartementhotel Dachsteinblick
Unterjoch 38
Bad Goisern, Ausztria
Még több a szállodáról

A szálláshely üzemeltetője:
Ruperti - Hotel GmbH & Co. KG Cégjegyzékszám: HRA6211

Elérhetőségeink:

Tel.: +36 46 463 422
E-mail: info@travelking.hu
Bejelentkezés: 16:00-től
Kijelentkezés: 10:00-ig

Háziállat 10 €/éj ellenében bevihető
Parkolás Ingyenes

Szálláshely szolgáltatásai

Kártyás fizetés lehetséges
Ingyenes WiFi
Szauna
Wellness
Fedett medence

A szálláshely környéke

Távolság a központtól 3,6 km
Távolság a fürdőtől 6 km
Busz megálló 1,9 km
Sípálya 15 km

Vendégvélemények
8,8 / 10 nagyon jó (12 értékelés)

Mutasd mindegyiket
Szlovákia Erika C. Az értékelés létrehozva: 3. 10. 2025 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
9/10

Szép környezet és hangulatos szálloda. Pekné prostredie a útulný hotel.

Cseh Eva L. Az értékelés létrehozva: 12. 9. 2021 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
10/10

Szép, tiszta, csendes szálloda, nagyon barátságos személyzettel. Nagyszerű 4 fogásos vacsora, bőséges reggeli. Érkezéskor egy üveg Prosecco hiányzott a szobából, és nem volt fenyőfürdő sem, amint az a menüben szerepel. Talán azért, mert érkezéskor nem tudtak rólunk a szállodában. A foglalásunk nem volt ott. Miután felhívtuk a Travelking szolgáltatásait, az ügyfélszolgálat mindent ellenőrizett, és fél órán belül készen állt egy szoba, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a hegyekre. Pěkný, čistý, klidný hotel s velmi příjemným personálem. Skvělé 4 chodové večeře, bohaté snídaně. Při nástupu chyběla na pokoji láhev Prosecca a borovicová koupel také nebyla, jak je uvedeno v nabídce. Snad proto, že při příjezdu o nás na hotelu nevěděli. Naše rezervace tam nebyla. Po zavolání na služby Travelkingu nám zákaznická podpora vše prověřila a během půl hodiny jsme měli připravený pokoj s krásným výhledem na hory.

Cseh Tomáš K. Az értékelés létrehozva: 20. 8. 2020 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
8/10

Mindez a leírtak szerint történt. Azonban a WIFI szinte nem működik, a medence hidegebb, az étel átlag, a szolgáltatás hasznos. Környezet - ideális a környező kirándulásokhoz. Attersee, Wolfgangsee, Hallstatt, Kriepenstein csodálatos. Összesített elégedettség. Bylo vše podle popisu. Nicméně WIFI takřka nefunkční, bazén studenější, jídlo průměrné, obsluha vstřícná. Prostředí - ideální pro okolní výlety. Attersee, Wolfgangsee, Hallstatt, Kriepenstein prostě úžasné. Celkově spokojenost.

Cseh Michal O. Az értékelés létrehozva: 5. 8. 2020 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
9/10

Nagy. Csak a fenyőfürdőt nem biztosították a kováért. Výborné. Jen borovicová koupel nebyla kvůli covidu poskytnuta.

Cseh Petr T. Az értékelés létrehozva: 24. 2. 2020 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
9/10

Gyönyörű szálloda. Szuper wellness, remek ételek és barátságos személyzet. Sajnos valahol hiba történt, és a szálloda nem is tudta, hogy a gyerekekkel jövünk, pedig a jegyzetek utasításainak megfelelően írtam. Ennek eredményeként egy másik szobába siettek, de minket mégis egy kétágyas szobába vezettek. Ennek eredményeként káosz a szálloda éttermében, mert minden nap mindenre csak az evőeszközökre és a csészékre készültek. Ezen kívül a szobában egy üveg Prosecco volt írva, amit már nem is kértünk. Eszembe jutott, hogy csak én terhelem a kedves recepciósot. Nádherný hotel. Super wellness, výborná jídla a milý personál. Bohužel někde nastala chyba a v hotelu vůbec nevěděli, že přijedeme s dětmi, i když jsem to psal podle pokynu do poznámek. Tím pádem nás narychlo dali do jiného pokoje ale vedeni jsme byli stále na dvoulůžkovém. Tím pádem v hotelové restauraci chaos, protože vše bylo každý den připraveno jen pro 2. Jak příbory tak hrníčky. Navíc bylo psáno láhev Prosecca na pokoji o což jsme už ani nežádali. Přišlo mi, že bych toho milého recepčního už zatěžoval jen já.

Cseh Jan H. Az értékelés létrehozva: 26. 9. 2019 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
9/10

Határozottan ajánlott, és a szezonon kívül külön :) Félig üres étkezők, medence és szaunák hegyre néző kilátással senki sem ... A szobák tiszták, hangulatosak, és talán szemrehányás nélkül az italok (és egyéb ételek, de nem főztük) hiányzó poharait leszámítva. A személyzet pontosan azt akarja a szállodában - kellemes, mosolygós (a recepciós arcán a mosoly még a saját munkaideje után sem hiányzott, amikor nyilvánvalóan távozott, és mi éppen megérkeztünk). A németül nem beszélő vendégek problémamentesen bárkivel angolul kommunikálhatnak. A svédasztalos reggeli és a választott vacsora teljesen rendben volt. Určitě doporučujeme, a mimo sezónu zvlášť :) Poloprázdné jídelny, v bazénu a saunách s výhledem na hory nikdo... Pokoje čisté, útulné a snad až na chybějící skleničky na nápoje (i další nádobí, ale nevařili jsme) bez výtek. Personál přesně takový, jaký si přejete v hotelu mít - příjemný, usměvavý (úsměv ve tváři panu recepčnímu nechyběl dokonce ani po jeho vlastní pracovní době, kdy byl zjevně na odchodu, a my zrovna přijeli). Hosté, kteří neumějí německy, se zde s kýmkoli dorozumí naprosto bez problému anglicky. Snídaňový bufet i večeře dle vlastního výběru byly naprosto v pořádku.

Cseh Luděk M. Az értékelés létrehozva: 17. 4. 2019 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
10/10

Nagyon szép új wellness, barátságos kiszolgálás. Moc pěkné nové wellness, příjemná obsluha.

Cseh Vladimíra P. Az értékelés létrehozva: 18. 3. 2019 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
10/10

Hotel szép, nagyon szép szobák, nagyszerű wellness. A személyzet kedves, mindenki hajlandó. Fenyőfürdőt nem kaptunk, amint az utalványon szerepel, bocsánatot kértek tőlünk a recepción, helyette kávét és rétest kaptak. Hotel pěkný, pokoje moc hezké, wellness super. Personál milý, všichni ochotní. Neobdrželi jsme borovicovou koupel, jak bylo uvedeno na voucheru, na recepci se nám omluvili a dostali jsme místo toho kávu a štrůdl.

Szlovákia Marián Ď. Az értékelés létrehozva: 16. 3. 2019 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
9/10

A szállás megfelelt az ajánlatnak. Vacsora finom, kicsit gyengébb választás reggelire, édes süteményeket adnék hozzá. Barátságos és segítőkész szálloda személyzet. Három szauna közül választhat. Jó medence. 20 perc távolságra a Dachstein West síterülettől. Ubytovanie zodpovedalo ponuke. Večere výborné, trochu slabší výber na raňajky, doplnil by som sladké pečivo. Priateľský a ochotný personál hotela. Možnosť výberu z troch sáun. Dobrý bazén. 20 min vzdialené lyžiarske stredisko Dachstein West.

Cseh Barbora M. Az értékelés létrehozva: 21. 5. 2018 Automatikus fordítás (Eredeti megjelenítése)
10/10

A szálloda szép volt, nagyon tiszta és jól karbantartott. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A recepción dolgozó hölgy tökéletesen beszélt angolul, és mindent elmondott, amit a félpanzióról, az ételről és a környékről tudnunk kellett. A vacsorák kiválóak voltak, nagyon gazdagok és a környezet meglehetősen divatos volt, ezért tanácsos volt valamivel tisztességesebb ruhát (ing, blúz) magával hozni. Hotel byl pěkný a velmi čistý a udržovaný. Personál byl velmi milý a ochotný. Paní na recepci mluvila perfektně anglicky a vysvětlila vše co jsme potřebovali vědět o ohledně polopenze, jídla a okolí. Večeře byly vynikající, velmi bohaté a prostředí bylo docela fancy, takže se hodilo se mít sebou nějaké trošku slušnější oblečení (košile, halenka).

Appartementhotel Dachsteinblick - Barbora Mezlová, Március 2018
Appartementhotel Dachsteinblick - Barbora Mezlová, Március 2018
Appartementhotel Dachsteinblick - Barbora Mezlová, Március 2018
Appartementhotel Dachsteinblick - Barbora Mezlová, Március 2018
A Travelking által ellenőrizve

A szálláshely szép, tiszta és jól karbantartott. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és tökéletesen beszéltek angolul. A kiváló és bőséges ételekkel is elégedettek voltunk. A szállás környéke elég elegáns volt, így jól jött, hogy a vacsorához legalább egy kicsit kiöltözősebb ruhát (pl. egy inget) vittünk magunkkal. Meglátogattuk a híres Hallstatt városát is, amely az azonos nevű tónál található. A kilátóhoz is fel lehet menni, ahonnan a város teljes pompájában látható. Aki télen utazna ide annak jó hír, hogy a közelben számos sípálya található.

Barbora Mezlová - Pénzügyi csapat
Személyesen ellenőrzött: Március 2018

Gyakran ismételt kérdések

A(z) Appartementhotel Dachsteinblick átlagos értékelése 8.8/10.
  • Bőséges büféreggeli
  • Egy üveg Prosecco szobába készítve
  • Korlátlan wellness
  • Úszómedence, pezsgőfürdő és többféle szauna
  • Gyönyörű fürdőváros
Nem, ez a szálláshely sajnos nem rendelkezik szabad szobákkal a következő hétvégére.
Appartementhotel Dachsteinblick többféle lehetőséget kínál az itt tartózkodásra - 145 990 Ft -tól
Igen, erre a szálláshelyre online is foglalhat.
Bejelentkezés: 16:00-től, Kijelentkezés: 10:00-ig
Igen, 10 €/éj ellenében bevihető
Ingyenes
Igen, a szálláshelyen beltéri medence található.
Igen, a szálláshelyen a következő lehetőségek adottak: Szauna, Wellness.
A szállás 20 km-es körzetében a következő látnivalókat találhatja: Hallstatti sóbánya, Dachstein Krippenstein Síközpont, 5 Ujj kilátó, Dachsteini jégpalota és függőhíd, Dachstein Sky Walk kilátó
Fel
8,8 / 10 nagyon jó

Értékelések összesen 12