Nemzetközi értékesítő, üzletkötő (Miskolc)

Mutasd meg tehetséged és válj csapatunk értékes tagjává!

A Travelking vezető szerepet tölt be Csehország és Szlovákia turisztikai piacán. Már több mint 10 éve Közép- és Dél-Európában biztosítunk üdülési csomagokat vendégeink számára. 2021-ben elhoztuk szolgáltatásainkat a magyar piacra is a Travelking.hu márkával. Bővülő Miskolci csapatunkba keresünk kompetens, értékesítő munkatársat .

Főbb feladatok, munkák:

Online utazási portálunk csapatába keresünk kiváló kommunikációs készséggel és tapasztalattal rendelkező munkatársat miskolci irodánkba

Mi lesz a munkád:

  • Nemzetközi üzleti lehetőségek keresése
  • Hosszútávú minőségi együttműködés létrehozása
  • Üzleti találkozók és utazási értekezletek lebonyolítása
  • Üzleti kapcsolatok fenntartása a meglévő partnerekkel
  • Együttműködés az operatív területtel és a vállalat más osztályaival

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amire szükségünk van:

  • Kiváló üzleti és kommunikációs készség
  • Szolgáltatási szektorban szerzett B2B értékesítési tapasztalat
  • Szorgalom, csapatszellem, eredményorientáltság
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Számlaképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Korábbi tapasztalatok értékesítési képviselőként
  • Egyetemi végzettség
  • E-commerce területen szerzett több éves tapasztalat
  • Tapasztalat az értékesítés területén
  • Olasz tárgyalóképes szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi stabil háttér
  • Gyors teljesítménynövekedést
  • Kiváló kereseti lehetőséget fix vagy jutalékos rendszerben
  • Képzést és a tapasztalt kollégák állandó támogatását
  • Barátságos csapatot és csapatépítést
  • Érdekes és sokszínű munkát
  • Részben rugalmas munkaidőt
  • Változatos munkakört
  • Hosszútávú munkavégzést és fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Miskolc

Elfelejtette jelszavát?

Kérjen újat!

A közösségi oldalán keresztül is bejelentkezhet:

Facebook vagy Google fiókkal való regisztrációm kapcsán kijelentem, hogy elfogadom a Felhasználási feltételeket és elolvastam az Adatvédelmi szabályzatot..

Regisztrálni szeretnék

Szeretne Facebook vagy Google fiókkal regisztrálni?

Ne aggódjon, csak adja meg e-mail címét, ahova küldünk egy hivatkozást, így megadhat egy újat.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet