Ügyfélszolgálati munkatárs (Miskolc)

A Travelking vezető szerepet tölt be Csehország és Szlovákia turisztikai piacán. Már több mint 10 éve Közép- és Dél-Európában biztosítunk üdülési csomagokat vendégeink számára.

2021-ben elhoztuk szolgáltatásainkat a magyar piacra is a Travelking.hu márkával. Bővülő hazai csapatunkba keresünk kompetens munkatársat MISKOLCI IRODÁNKBA

Szeretsz utazni és emberekkel kommunikálni? Akkor ez lesz a tökéletes munka számodra.

Te leszel a cseresznye a tejszínhabon. Hogy ez mit jelent? Az értékesítők, szövegíróink és marketingesek munkája nálad csúcsosodik ki, hiszen te segítesz majd biztosítani a vendégeink maximális megelégedettségét. Vásárlóink tanácsért hívnak minket, ha bármiben segítségre szükségük az üdülésekkel kapcsolatban.

MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

  • Kommunikáció az ügyfeleinkkel e-mailben, telefonon és a közösségi médiában.
  • Mentor leszel az ügyfelek számára, segítesz nekik szállodát választani és szállást foglalni.
  • Zárt vonalon bejövő hívásokat kezelsz, nem kell cold-callokkal foglalkoznod.
  • Ha ambiciózus vagy, saját projekteket és az ezzel járó felelősséget is rád bízzuk.

KÖVETELMÉNYEK:

  • Kötélből vannak az idegeid és mindig optimista vagy? Kedveled a kihívásokat és megnyugtató a személyiséged? Szeretsz más embereknek segíteni és új dolgokat tanítani? Akkor te vagy a mi emberünk!
  • Korábbi tapasztalat ügyfélszolgálati területen
  • Angol nyelvtudás kommunikációképes szint
  • Számlaképesség

ELŐNYT JELENTŐ KÉPESSÉGEK (később tanulható):

  • Bármikor és bárkivel képes vagy kommunikálni.
  • Mindent kézben tartasz, és a szervezés nem jelent számodra problémát.
  • Diszkrét vagy, és még a nehéz helyzetekben is megőrzöd a hidegvéredet.
  • Előnyt jelent, ha szlovákul vagy cseh nyelven beszélsz kommunikációs szinten.
  • Számítógéppel fogsz dolgozni, felhasználói ismeretek elengedhetetlenek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Célunk egy boldog csapat. Ha a csapatunkban dolgozol, az elégedettséged lesz a legfontosabb számunkra. Mi nem egy call center vagyunk, hanem egy utazási portál. Nem eladni fogsz, hanem tanácsadással foglalkozol.
  • Bármikor számíthatsz kollégáid segítőkészségére
  • Szeretnénk folyamatosan képezni téged, hiszen minél több tudással rendelkezel, annál boldogabbak lesznek az ügyfeleink.
  • Külföldi cégnek történő munkavégzés
  • Előrehaladási lehetőség karrier szempontból

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezésedhez töltsd ki az alábbi űrlapot.

Elfelejtette jelszavát?

Kérjen újat!

A közösségi oldalán keresztül is bejelentkezhet:

Facebook vagy Google fiókkal való regisztrációm kapcsán kijelentem, hogy elfogadom a Felhasználási feltételeket és elolvastam az Adatvédelmi szabályzatot..

Regisztrálni szeretnék

Szeretne Facebook vagy Google fiókkal regisztrálni?

Ne aggódjon, csak adja meg e-mail címét, ahova küldünk egy hivatkozást, így megadhat egy újat.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet