Válasszon egy wellness-üdülést pezsgőfürdővel, szaunával vagy termálmedencével, és élvezze a jól megérdemelt pihenést.
Jelenleg nincs aktív ajánlatunk az Ön által választott szálláshelyen. De ne búslakodjon, örömmel elküldjük Önnek ajánlataink, a hasonló kategóriás szállásainkról a választott helyszínnél. Csak töltse ki az alábbi adatlapot.
Dlouhý Most 330, Dlouhý Most
Csehország
+36 46 463 422
“A Hotel Giant Barrel egy szóval nagyszerű volt! Bár viszonylag kis szálloda, a családias légkörben nagyon jól éreztük magunkat. A Jizera-hegységben való elhelyezkedése tökéletes kiindulóponttá teszi a kirándulásokhoz. A szállodának van egy óriáshordó nevű étterme, ahol különleges miliőben fogyaszthattunk szuper ételeket. :) Az utalvány részeként belépőt kaptunk a libereci állatkertbe és csúszást a helyi bobpályán. Szerintem még visszatérünk ide, de mindenképp ajánljuk a szállodát!”
Szép, tiszta szálloda. Mindent megkaptunk a kuponok szerint. A személyzet kedves és segítőkész volt. A reggeli svédasztalos volt, megfelelő választékkal. A vacsora kétféle étel közül választható volt, levessel kiegészítve. A gyerekek is mindig találtak maguknak valót. Az ételek finomak voltak. Egyetlen kifogásunk a fürdőszobai ablak volt, amelyet nem lehetett eltakarni, és a mellékparkolóból be lehetett látni. Ha legalább matt fólia lett volna rajta... (Attól függ, melyik szobát kapja az ember. Mi a 210-es szobát kaptuk.)